Bilgi? Dizi Film Herşeyi Sınırsız İndir Ömür Boyu VİP Üye Olun Ayrıcalığı Yaşayın ["TIKLAYIN.."]
Yetkili alımları.! Sitemizde Yetkili Olmak İster Misiniz ? . ["TIKLAYIN.."]
Dizi Sitemiz Açılmıştır.! Dizi Sitemize Hepinizi Bekleriz. . ["Dizi İzlemek İçin Tıkla.."]
Dikkat! Site Hakkında Tüm İstekleriniz ? .["TIKLAYIN.."]

Sizin İçin Seçtiklerimiz
Image Image Image Image Image Image Image Image


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni nesil konsollar gittikçe PC’e benzemeye başladılar?
#1

Alienware’in genel yöneticisi Frank Azor damga vuran bir açıklama yaptı. Bilgisayarların oyun oynamak için daha uygun olduğunu düşündüklerini vurgulayan genel yönetici Frank Azor ayrıca şunları da söyledi;

“Eğer Sony ile Microsoft’un ne yaptığına bir bakarsanız şunu görürsünüz, onlar sadece bilgisayarları alıyorlar ve oturma odanıza koyuyorlar.Bu sizlere PC’nin oyun oynamak için en ideal seçim olduğunu söylüyor ve bundan daha iyisi de yok. Eğer yaptıklarına dikkatlice bakarsanız konsollarını bilgisayarlara benzetmeye çalıştıklarını görürsünüz ve her seferinde daha da çok benzetmeye çalışıyorlar.”

Azor konuşmasına devam ederken konsolların bilgisayarlardan neleri gördüklerini ve neleri taklit ettiklerini de anlattı;

“Mesela önceden PS3 veya Xbox’ta oyunları CD yoluyla oynuyordunuz fakat şimdi ise dijital olarak satın alıyorsunuz ama bildiğiniz gibi PC’de biz bunu çok uzun zamandır yapıyoruz zaten. Diğer bir örnek ise onlar konsollarına TV ile ilgili bağlantılar getiriyorlar ama biz bunu da yapmıştık. Diyeceğim her yaptığımızı onlarda yapacak gibi görünüyor.”

Frank Azor bu sözlerle konsollar çok büyük göndermeler de bulundu ve “PS4, Xbox One her sonraki sene yeniden başlamaya aday, fakat PC’ler şuanda bile her yerde mevcut” dedi.
İndirme Linki üstteki dir aşağıdaki link indirme linki değildir.


Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
[/u]
wDAuR1c.gif
CevaplaKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

title="Full Film izle">Full Film izle