Bilgi? Dizi Film Herşeyi Sınırsız İndir Ömür Boyu VİP Üye Olun Ayrıcalığı Yaşayın ["TIKLAYIN.."]
Yetkili alımları.! Sitemizde Yetkili Olmak İster Misiniz ? . ["TIKLAYIN.."]
Dizi Sitemiz Açılmıştır.! Dizi Sitemize Hepinizi Bekleriz. . ["Dizi İzlemek İçin Tıkla.."]
Dikkat! Site Hakkında Tüm İstekleriniz ? .["TIKLAYIN.."]

Sizin İçin Seçtiklerimiz
Image Image Image Image Image Image Image Image


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metro: Last Light [Incl. ALL DLC's]
#1

53sgQ4Q.png

NG4ts3k.png
Metro: Last Light [Incl. ALL DLC's] [R.G. Catalyst]

CKPLJ7s.png
Boyut:6.56 GB

CjFMkbe.png
Yıl 2033 oyun Moskova nın metro tünellerinde insaligi tehdit eden mutantlara karşı savaşı konu alıyor.Bu tehdite karşı ayakta kalanların mutantları yok etmeye çalışması ve bizim kahramanımızın taraflar arasındaki macerası...

Daha fazlası;(Wikipedia)
Oyun, öncülü Metro 2033 gibi post apokaliptik bir gelecekte geçmektedir. Artyom, Karaderililerin yuvasını imha etmiş ve D6 üssüne yerleşen Korucu takımının kadrolu neferi olmuştur. Bir gün Khan, esrarengiz göçebe, D6 üssüne gelir ve Artyom'la Koruculara füze saldırısından bir Karaderili'nin kurtulduğu bilgisini verir. Khan, Karaderili'nin insanlığın geleceğinin anahtarı olduğuna inanır, ve yaratığı bir tehdit olarak görüp öldürülmesini isteyen Korucuların lideri Albay Miller'ın aksine onunla barışılmasını ister. Khan'ı alıkoyan Miller, Artyom'u Karaderili'yi öldürme göreviyle dış yüzeye yollar ve peşine grubun en iyi keskin nişancısı, alaycı kızı Anna'yı takar.

Artyom, yalnızca bir çocuk olduğu anlaşılan Karaderili'yi bulmayı başarır. Yaratığa dokunduğunda transa geçen Artyom uyandığında yaratıkla birlikte Nazi askerleri tarafından yakalanır. İyi niyetli, Komünist Kızıl Hat askeri Pavel Morozov tarafından kurtarılır. Ve ikili, metro tünellerinde ve dış yüzeyde birlikte verdikleri hatırı sayılır mücadelelerin sonunda yakın arkadaş olurlar. Kızıl Hat istasyonuna vardıklarında Pavel'in yüksek rütbeli bir subay olduğu ortaya çıkar, ve Artyom tutuklanır. Bir şekilde kaçmanın yolunu bulan Artyom, kaçarken Kızılların askeri istihbarat şefi General Korbut'un D6'yı ele geçirip tüm metro tünellerini kontrolü altına alma planını öğrenir. Korbut'a Pavel'in yanısıra D6 üssünden çaldığı biyosilah numuneleriyle Kızıl Hat'ta kaçan hain korucu Lesnitsky de yardım etmektedir.

Artyom, Khan'ın yardımıyla Karaderili'yi kaçırmanın bir yolunu bulur. Artyom yaşadığı bir seri geriye dönüş sahnesinden (flashback) sonra çocukluğunda bir kere Karaderililerin kendisini kurtardığını görür ve son kalan Karaderili çocuğu korumaya karar verir. Artyom, Karaderili'yi Polis'e geri götürürken, önce Lesnitsky ve sonra Pavel'le yüzleşir. Karaderili gücünü onların zihnini okumak için kullanır ve General Korbut'un, D6 üssünü ele geçirdikten sonra, tesisteki biyosilahı Kızıl Hat ve hizasındaki tüneller hariç, metroda yaşayan tüm insanlığı yok etmek için kullanma planını Artyom'un görmesini sağlar. Bu yüzleşmelerin ardından Artyom'a iki seçenek sunulur; ya düşmanını bağışlayacaktır ya da öcünü alacaktır. Karaderili çocuk tercihlerine göre yorum yapacaktır.

İkili metronun merkez istasyonu, tüm grupların barış içinde olduğu Polis'e varır. Karaderili telepatik yeteneğini Kızıl Hat lideri Başkan Moskvin'in herkesin içinde suçlarını itiraf etmesi için kullanır. Ve barış konferansının, General Korbut'un Polis'e rahatça saldırması için basit bir saptırma olduğu ortaya çıkar. Artyom, Miller, Khan ve Korucular, Korbut'un ordusuna karşı son bir direnişte bulunurlar, fakat hezimete uğrarlar.

Öncülü Metro 2033 gibi, Metro Last Light da iki farklı sona sahiptir. Normal olan kötü sonda, Artyom D6 üssünün kendini imha aletini etkinleştirir, Korbut'un tesisi kullanarak insanlığın geri kalanını yok etmesini önler. Sonuç olarak Artyom'da dahil, hem Korucular hem de Kızıl Hat askerleri ölür. Yıllar sonra Anna, çocuğuna babasının yani Artyom'un efsanesini anlatır. Alternatif olan iyi sonda, Karaderili çocuk D6 üssündeki gizli bir odada uyku halindeki diğer kurtulmuş olan Karaderililere ulaşır. Karaderililer, Korbut'un askerlerini yener, Artyom'un kendini ve D6'yı feda etmesine gerek kalmaz. Oyunun değişmez sonunda ise Karaderililer birgün yeniden dönüp iletişim kuracaklarını söyler ve Karaderili çocuk el sallayıp elvedasını verir.(Wikipedia)


Arayüz dili:İng/Rus
Kurulum arayüz dili:İng/Rus
Oyun versiyon:1.0.0.12
Crack:DeZoMoR4iN / FAIRLIGHT (Steam Emulator)
Oyun DLC:Faction Pack, RPK, Ranger Mode, Tower Pack

8eREzoB.png

En az;

İşlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU veya daha iyisi)

Ram:2 GB

Ekran Kartı:512MB GeForce 8800 GT, GeForce GTS 250)NVIDIA 3D destekleyen ekran kartlarında.

DirectX:9.0c

İşletim Sistemi:Windows XP (32-Bit sadece), Vista, 7, or 8

Hard Disk:8 GB

Tavsiye Edilen;

İşlemci:Tüm Quad Core veya 3.0+ GHz Dual Core

Ram:2 GB

Ekran Kartı:GeForce GTX 480 ve üst modeller

DirectX:11

İşletim Sistemi:Windows 7 veya 8

Hard Disk:8 GB

Kurulum;

1-.iso dosyasını Daemon Tools'a yazdırın

2-Kurulumu başlatın
2.1-Setup.exe ile oyun kuruluma başladıgımızda bize bir soru soracak onda "NO" seçeneginin seçilmesi gerekiyor
2.2-Kurulumu tamamlayın

3-Oynayın

[align=center]7a2BWh3.png[/url]
Linkler Kırılmışsa Mesajın Sağ Altındaki ROKET Simgesine Tıklayarak Bize Bildirin.
Sponsorlu ReklamEk Dosyalar

Cevapla
#2
Yaratıkların aniden gerilim sesleriyle üstüme atladığı sahnelerde baya bir gerildim.Şu an oyunu yarılamışımdır diye düşünüyorum oldukça güzel.Tavsiye ederim.Fakat gece oynancak bir oyun değil Gülümseme
Sponsorlu Reklam

Cevapla
#3
Bunu en iyi yontemle (gece oynayarak) ogrendin galiba Açık Ağızlı Gülümseme
Sponsorlu Reklam


Cevapla
#4
Her seferinde indirirken gündüz oynucam diyorum.indikten sonra o heyecanı yaşamak için dayanamayıp gece gece giriyorum Açık Ağızlı Gülümseme
Aslında çok korkulcak bir yanı yok ama müzikle beraber sağdan soldan hızlı şekilde gelen yaratıklar olunca insanı geriyor
Sponsorlu Reklam

Cevapla
#5
Oyunların çoğu gerçek yüzünü akşamları gösteriyor bence Açık Ağızlı Gülümseme
Sponsorlu Reklam


Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
[/u]
wDAuR1c.gif
Cevapla
#6
Link bozuk sanırım .ss
Sponsorlu Reklam

Cevapla
#7
Bu arada hotfile yasaklandı.Başka bir yere atabilir misiniz?
Sponsorlu Reklam


3536609.gif
Cevapla
#8
Bana Bildirim Geldi Ama Duzenle Yapa Bilmiyorum Linki Yenilermisiniz
Sponsorlu Reklam

Cevapla
#9
Düzenlendi. Link yenilendi.
Sponsorlu Reklam


76561198143226814.png
Cevapla
#10
Link yenilendi.
Sponsorlu Reklam


Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
[/u]
wDAuR1c.gif
CevaplaKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi