Bilgi? Dizi Film Herşeyi Sınırsız İndir Ömür Boyu VİP Üye Olun Ayrıcalığı Yaşayın ["TIKLAYIN.."]
Yetkili alımları.! Sitemizde Yetkili Olmak İster Misiniz ? . ["TIKLAYIN.."]
Dikkat!Android Uygulamamızı Hemen indirebilirsiniz.["TIKLAYIN.."]

Sizin İçin Seçtiklerimiz
Image Image Image Image Image Image Image Image


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
21.03.2013, Saat:18:32, (Son Düzenleme: 12.05.2017, Saat:03:17, Düzenleyen: Roots.)
#1
Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
İmage

İmage
Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911

İmage
Boyut:6.32 GB

İmage
Oynanış

Ayrıca bakınız: Call of Duty 4: Modern Warfare silahları listesi
Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty serisinin diğer oyunlarında olduğu gibi birinci şahıs nişancı türünde bir oyundur. Konu olarak serinin önceki oyunlarının aksine günümüze göre kurgulandığındanM203 bomba atar, M4 Karabina, AN/PEQ-2 hedef imleci, gece görüş dürbünleri, MP5SD hafif makineli tüfek ve FGM-148 Javelin taşınabilir tanksavar füzesi gibi birçok yeni silah, teçhizat ve teknoloji oyundaki yerini almıştır. Aynı anda en fazla iki farklı silah taşıyabilen oyuncular, ölen askerlerin silahlarını kendilerininkiyle değiştirebilmektedir. El bombasının yanında duman, ses ve ışık bombalarından herhangi birinin taşınabilmesiyle birlikte; C-4, anti personel mayını ve bıçak gibi ek silahlar da kullanabilmektedir. Oyunda var olan silahlara bomba atar, susturucu ve çeşitli dürbünler eklenerek çeşitlilik sağlanmakta ve bu sayede silahlar kişiselleştirilebilmektedir.
Call of Duty 4, oynanış olarak serinin önceki oyunlarıyla benzerlik göstermektedir. Önceki oyunlarda olduğu gibi oyuncular, yapay zekânın kontrolündeki takım arkadaşlarıyla birlikte mücadele vermektedir. Dost askerler; görevlerinin bitirilmesinde, koruma ateşi açmada, düşmanları öldürmede ve giriş öncesi mekanları düşmandan temizlemede sık sık oyuncuya yardımcı olmaktadır.
Karakterler; ayakta, dizüstünde ve yüzükoyun yatarak olmak üzere üç duruş poziyonu alabilmektedir. Bu pozisyonların her biri karakterin hareketini, hedefi bulma oranını ve gizliliğini etkiler. Siper kullanılması; oyuncunun hem düşman ateşinden korunmasını, hem de ciddi bir darbe aldığında enerji seviyesinin tekrar düzeltmesini sağlamaktadır. Oyuncu herhangi bir darbe aldığında ekranın kenarları kırmızı renge dönüşmekte ve karakterin kalp atış sesleri duyulmaktadır. Oyunda herhangi bir zırh veya enerji seviyesini yükseltecek bir paket bulunmadığından iyileşmenin tek yolu düşman ateşinden korunmaktadır. Eğer karakter bir el bombasının menzilinde ise, ekranda el bombasının yerini gösteren ve bu sayede oyuncuya kaçma ya da bombayı yerden alıp düşmana fırlatma imkânı veren bir imleç belirmektedir.
Tek oyuncu modu
Tek oyunculu modda oyuncular, değişik karakterlerin rolünde görevleri tamamlamaya çalışmaktadır. Karakterlerin kurguya dahil olmaları eş zamanlı bir şekilde gerçekleşmekte ve oyundaki olaylar birbiri ile örtüşmektedir. Bu bağlamda, görevler arasında oyuncunun bakış açısı, karakterden karaktere değişmektedir.
Birbirinden farklı 21 görevden oluşan tek oyunculu modda her bir görev birtakım hedeflerden meydana gelmektedir. Oyuncu; her bir hedefe, hedefin yönünü ve uzaklığını gösteren HUD yardımıyla ulaşmaktadır. Bazı hedefler, oyuncunun bir kontrol noktasında ulaşmasını gerektirirken; bazıları ise belirli bir yerdeki düşmanı tasfiye etmesini gerektirmektedir. Oyunun genelinde oyuncuya, herhangi bir etkileşimde bulunmanın mümkün olmadığı dost askeri birlikler eşlik etmektedir. Sık sık karşılaşılan ve düşman ile ilgili bilgiler içeren dizüstü bilgisayarların ele geçirilmesi sayesinde, oyuna ait ekstralar kullanılabilmektedir.
Jenerik sonrası, 4 SAS askerinden oluşan bir ekip ile teröristler tarafında kaçırılan bir uçaktaki çok önemli şahsı tazmin etmeyi ve uçak imha olmadan kaçmayı amaçlayan özel bir epilog görev oynanabilir duruma gelmektedir.
Çok oyunculuOyunun çok oyunculu modlarından "Domination"'dan bir görünüm
Call of Duty 4, değişik haritalarda takım veya tek kişi esaslı çevrimiçi ve çevrimdışı (LAN) çok oyunculu modlara sahiptir. Her mod, kendine özgü strateji gerektiren görevlerden oluşmaktadır. Bir haritanın tamamlanması ise; herhangi bir takımın önceden belirlenen bir puana ulaşması ya da tahsis edilen zaman sona erdiğinde en çok puanı alan takımın kazanması ile gerçekleşmektedir. Süre dolduğunda takımların puanlarının eşit olması gibi isnistai durumlarda ise Ani Ölüm modu devreye girmektedir. Bu sayede oyunculardan herhangi biri vurulursa tekrar savaşa dahil edilmemekte, sağ kalan son adamın bulunduğu takım ya da hedefe ilk ulaşan takım galip gelmektedir.
Çevrimiçi çok kişilik oyuncu modunda, oyuncuların ilerleyişleri ve puanları, oyun içerisindeki bir sistem ile takip ve kayıt edilmektedir. Bu sistem sayesinde oyuncular, genel skorlarını, hedefi tutturma, galibiyet & mağlubiyet ve ölme & öldürme oranlarını dünya genelindeki diğer oyuncular ile karşılaştırma imkanına sahip olmaktadır.
Oyuncunun çok oyunculu moddaki performansı, tecrübe puanı olarak yansıtılmaktadır. Bu puanlar; diğer oyuncuları vurma, hedefleri tamamlama veya kazanan takımın üyesi olma gibi belirli aksiyonlar sonucu kazanılmaktadır. Oyuncular, tecrübe puanı kazandıkça üst seviyelere çıkıp rütbe atlamakta; bu sayede yeni silahlara, özelliklere ve oyun modlarına erişebilmektedir. Elde edilebilecek en yüksek seviye 55 olmakla birlikte, oyunun konsol versiyonunda yer alan "prestij" adındaki mod sayesinde elde edilen tüm silah ve özellikler karşılığında, 1. seviyeden başlayarak oyuna devam edilebilmektedir. 10 kez yapılabilen ve her seferinde fazladan değiştirilebilir silah sınıfı veren bu sistem oyuncuya toplamda 605 derece kazanma imkanı sunmaktadır.Prestij moduna girildiği takdirde oyuncunun; öldürdüğü adam sayısı, toplam oyun süresi gibi istatistikleri bu durumdan etkilenmemektedir.[
Başlangıçta, her birinin kendi özelliklerine sahip olduğu beş çeşit silah sınıfı mevcuttur. Oyuncunun derecesi yükseldikçe yeni silahlar, özellikler ve ek parçalar kullanıma açılmakta, bu sayede oyuncu istediği şekilde silah sınıfı oluşturabilmektedir. Bu özelliğe binaen temel silah, tabanca ve özel el bombası çeşiti seçilebilmektedir. Ayrıca oyuncu, "perk" olarak adlandırılan özelliklerden de sınırlı sayıda olmak koşuluyla istediği kombinasyonları oluşturabilmektedir. Bu özellikler oyuncuya; daha etkili ateş etme, daha az darbe alma veya ölmeden önce bir bombayı aktif hale getirme gibi yetenekler kazandırmaktadır. Bununla birlikte aynı silahla öldürülen düşmanların sayısı belli bir seviyeye ulaştığında, silahlar için susturucu, bomba atar veya dürbün gibi çeşitli eklentiler de açılabilmektedir.
Oyuncular, ölmeden öldürdükleri adam sayısına göre çeşitli ödüller kazanabilmektedir. Arka arkaya öldürülen üç adamın ardından insansız hava araçları yardımıyla keşif taraması yapabilmekte ve bu sayede düşmanların yerini tespit edebilmekte, beş adamın ardında hava saldırısı düzenleyebilmekte ve yedi adamın ardından ise saldırı helikopterleri çağırılabilmektedir.[12][13]
Çok oyunculu modda, çeşitli büyüklüklerde 20 farklı harita bulunmaktadır. Bu haritaların dördü indirilebilir içerik olarak satışa sunulmuş, "Winter Crash" adlı Noel temalı harita ise sadece PC versiyonu için 1,4 yamasıyla birlikte yayınlanmıştır.
Oyun modları
Call of Duty 4, toplamda altı ana çok oyunculu mod içermektedir. "Team Deathmatch" modunda oyuncular iki takıma ayrılıp, düşmanları öldürmekte ve öldürülen düşmanlar neticesinde takım olarak puan elde eder. Belirlenen süre sonunda veya belirli bir puana ulaşan takım oyunu kazanır. Diğer bir mod "Domination"'da, haritanın stratejik noktalarına yerleştirilen bayraklar bulunmaktadır. Oyunun başında tarafsız olan bayrakların ele geçirilmesi esasına dayalıdır. Kazanan, öldürülen düşman sayısı ve ele geçirilen bayraklar sonucunda elde edilen puanlara göre belirlenir. Yine takım halinde oynanan "Search and Destroy" modunda, bir takım hücum, diğer takım ise savunma halindedir. Hücum yapan takım haritadaki iki alandan birine bomba kurmaya çalışırken, defans yapan takım da bu alanları korumaya çalışmaktadır. Eğer bomba kurulmuşsa, defans yapanlar bombayı etkisiz hale getirmek zorundadırlar. Diğer modların aksine ölen oyuncular, el boyunca yeniden oyuna dahil olamamaktadır.[12]
"Sabotage" modu, haritanın ortasında bulunan bombanın, karşı takımın bulunduğu alana götürülmesi esasına dayanır. Bombayı taşıyan oyuncu silahını kullanabilmekte; fakat her daim düşman tarafından oyun haritasında görülebilmektedir. "Search and Destroy"'dan farklı olarak oyuncu öldüğünde oyuna tekrardan dahil olabilmektedir. "Headquarters" modunda ise oyuncuların amacı, haritanın rastgele yerine yerleştirilen bir dizüstü bilgisayar bulunmaktadır. Bilgisayarı ele geçiren takım, karşı takımdan korumakta; bilgisayarı elinde bulundurduğu her 5 saniyede bir takımına puan kazandırmaktadır. Bilgisayarı ele geçiren takımın üyeleri öldükten sonra yeniden oyuna giremezken, diğer takımda böyle bir şey söz konusu değildir. "Free-for-All" modunda ise her oyuncu kendi başınadır. Takımla oynanmayan tek mod olma özelliğini taşır.[12]
HUD ve hedef imlecinin olmayıp, silah hasarının fazla ve dost askerlere ateşin mümkün olduğu "Hardcore" ve; hiçbir silah sınıfının olmadığı, daha hızlı koşma ve daha fazla zıplama imkanı veren "Old Scool" modları da bu altı modla kombine şekilde oynanabilmektedir.
[/color][/b]


İmage


İmage
İmage
İmage

İmage

Minumum Sistem Gereksinimleri


Windows XP SP2 veya Windows Vista

Intel Pentium 4 2.4 GHz - AMD Athlon 64 2800+ veya çift çekirdekli 1.8 GHz işlemci

512 MB RAM (XP) - 768 MB RAM (Vista)

NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon 9800 Pro

8 GB boş HDD alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Windows XP SP2 veya Windows Vista

2.4 GHz çift çekirdekli işlemci

1 GB RAM (XP) - 2 GB RAM (Vista)

NVIDIA GeForce 7800 veya ATI Radeon X1800

8 GB boş HDD alanı
 


Linkler Kırılmışsa Mesajın Sağ Altındaki ROKET Simgesine Tıklayarak Bize Bildirin.


Kurulum:


1.Oyun kurulumuna başlayın ve tamamlayın
1.1. CD-key : DL2J-8PY4-4Q22-GE48-88D2
2.Oyun crack ini indirin
3.Crack dosyaslarını oyunu kurdugunuz dizine kopyalayın
4.Oynayın
Ek Dosyalar
Cevapla
27.07.2013, Saat:23:50,
#2
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
xcxccxcxcxcxc


Cevapla
28.07.2013, Saat:02:56, (Son Düzenleme: 28.07.2013, Saat:02:57, Düzenleyen: DayquizTR.)
#3
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
SİGORTACİ34 acaba yazdigini cozmek icin program var mi ? Açık Ağızlı GülümsemeCevapla
28.07.2013, Saat:09:15,
#4
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
Sanirim kendi dilinde tesekkur etti. Rica ederim Açık Ağızlı Gülümseme


Cevapla
15.08.2013, Saat:08:00,
#5
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
Merhaba oyunu multiplayer olarak tunngle dan oynayabiliyormuyuz acaba ?


Cevapla
15.08.2013, Saat:08:39,
#6
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
Elbette xfire üzerinden de oynanabilir


Cevapla
15.08.2013, Saat:15:06,
#7
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
O zaman oynayalım Admin'im.. Açık Ağızlı Gülümseme Süper olur bir de şirket basma bölümü olursa. Açık Ağızlı GülümsemeHer türlü torrent sorunu vb. için ilk yetkili ile irtibata geçiniz.
Cevapla
15.08.2013, Saat:15:25,
#8
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
Oynarız tabi eski olsada güzel oyundur baya oynamışlığım var. Bilgisayarım bozulmasaydı direk oyun atardık


Cevapla
15.08.2013, Saat:22:39,
#9
Cvp: RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
(15.08.2013, Saat:15:25)Fantom Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Oynarız tabi eski olsada güzel oyundur baya oynamışlığım var. Bilgisayarım bozulmasaydı direk oyun atardık
Admin'im ne zaman bilgisayarın tamir edilir? üzgün Oynardık.Her türlü torrent sorunu vb. için ilk yetkili ile irtibata geçiniz.
Cevapla
15.08.2013, Saat:22:59,
#10
RE: Call of Duty 4: Modern Warfare - Razor1911 - Zamunda Hızlı Torrent
Tamirlikten çıktı yenisi şart oldu bakalım bu hafta sonu alabilirim


Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW] - Zamunda Hızlı Torrent Fantom 111 169,240 26.08.2017, Saat:10:52
Son Yorum: ZamundaYonetimi
Oyun [PC] The Hunter: Call of the Wild Zamunda Hızlı İndir CronyKaiser 2 3,234 18.06.2017, Saat:23:58
Son Yorum: Leonidas61
Oyun Call of Duty: Modern Warfare 3 - [PC] - [RELOADED] - Zamunda Hızlı Torrent Fantom 148 214,525 12.06.2017, Saat:21:20
Son Yorum: Leonidas61
  Turok [Razor1911] - Zamunda Hızlı Torrent undercover1086 15 12,627 25.01.2017, Saat:12:41
Son Yorum: LaVolpe
  Far Cry 2 [Razor1911] - Zamunda Hızlı Torrent berberali23 33 23,144 16.12.2016, Saat:21:07
Son Yorum: Leonidas61


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

torrent oyun, torrent film, film indir

Torrent oyun

torrent film

Yabancı Dizi İzle Torrent download