TÜRKİYE CANIM FEDA
Zamunda Torrent - Torrent Oyun İndir -Zamunda Film Dizi Program
Bilgi? Dizi Film Herşeyi Sınırsız İndir Ömür Boyu VİP Üye Olun Ayrıcalığı Yaşayın ["TIKLAYIN.."]
Yetkili alımları.! Sitemizde Yetkili Olmak İster Misiniz ? . ["TIKLAYIN.."]
Dizi Sitemiz Açılmıştır.! Dizi Sitemize Hepinizi Bekleriz. . ["Dizi İzlemek İçin Tıkla.."]
Dikkat! Site Hakkında Tüm İstekleriniz ? .["TIKLAYIN.."]

BetVigo
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı
LagaLuga
#1
[Resim: ps4-600x313-640x360.jpg]

Sony yaptığı açıklamayla bugüne kadar satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ünün sorunlu ya da bozuk çıktığını açıkladı.
Satışa çıktığı gün 1 milyon satarak Sony’nin en hızlı satılan konsolu haline gelen PlayStation 4, şimdi de çıkan arızalarla gündeme geliyor. Son günlerde PlayStation 4′ü eline geçen kullanıcılardan bazıları PlayStation 4′lerinin sorunlu olduğunu veya tamamen bozuk olmasında şikayetçiydi. Sony bugün yaptığı açıklamayla, bazı PlayStation 4′lerin sorunlu çıktığının doğru olduğunu ancak bu rakamın oldukça düşük bir rakam olduğunu belirtti.
Sony’nin yaptığı açıklamaya göre bugüne kadar satılan PlayStation 4′lerin sadece yüzde 0.4′ü sorunlu ya da bozuk. Bu da demek oluyor ki uzun süreli bir bekleyişin ardından 15 Kasım’da PlayStation 4 alan her bin kişiden dördü sorunlu veya bozuk PS4 satın almış oldu.
Avrupa’da 29 Kasım’da çıkacak olan PlayStation 4, Türkiye’de ise 13 Aralık 2013′te satışa çıkacak.


Kaynak
TexasHydra
#2
- %0,4 mü! 1milyon içinde bu sayının değeri bile yok. Gülümseme

yoksa ben mi böyle düşünüyorum?
Fantom
#3
Öyle de bunlardan biri sana denk gelmiş olsaydı bence böyle demezdin Gülümseme Böyle büyük bir marka için hoş değil.
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
[/u]
[Resim: wDAuR1c.gif]
undercover1086
#4
Bırak %0.4 ü %0.01 bile onun için başarısızlıktır. Çünkü o mallar bozuluyorsa malların ÇİN malı olduğu ve Sony'nin sahtekarlığa başvurduğunu gösterir. Sony o malları almazsa da gerekli tüketici hakları mahkemesine gidilerek Sony başkanını gerekli tazminat davasını açarak 500.000 Euro civarı para alabilirsiniz. Bunun gibi tazminat olayları Turkcell gibi büyük operatör şirketleriyle olmaktadır. İstanbul'daki büyük adliye (mahkeme)de bunun gibi davalara rastlayabilir ve halka açık olanlarına girebilirsiniz.
Her türlü torrent sorunu vb. için ilk yetkili ile irtibata geçiniz.


Anahtar Kelimeler

Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı indir, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı Videosu, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı online izle, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı Bedava indir, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı Yükle, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı Hakkında, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı nedir, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı Free indir, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı oyunu, Satılan PlayStation 4′lerin %0.4′ü Bozuk Çıktı download


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 24.02.2017, Saat: 22:23