TÜRKİYE CANIM FEDA
Zamunda Torrent - Torrent Oyun İndir -Zamunda Film Dizi Program
Bilgi? Dizi Film Herşeyi Sınırsız İndir Ömür Boyu VİP Üye Olun Ayrıcalığı Yaşayın ["TIKLAYIN.."]
Yetkili alımları.! Sitemizde Yetkili Olmak İster Misiniz ? . ["TIKLAYIN.."]
Dizi Sitemiz Açılmıştır.! Dizi Sitemize Hepinizi Bekleriz. . ["Dizi İzlemek İçin Tıkla.."]
Dikkat! Çalışmayan torrentler için Güncel Trackerlerimizi Kullanın..["TIKLAYIN.."]

BetVigo
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent
V-JasonS
#1
[Resim: 4qxWjTV.png]

[Resim: NG4ts3k.png]
Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent İndir

[Resim: CKPLJ7s.png]
Boyut:16.28 GB

[Resim: CjFMkbe.png]

Grand Theft Auto serisi beşinci oyunuyla devam ediyor. Bu defa Los Santos şehrinde 3 ana karakterle maceraya devam ediyoruz. Rockstar Games serinin daha önceki hiç bir oyununda karşılaşamayacağınız büyüklükteki bir dünyayı sizlere sunuyor.

Michael, Trevor ve Franklin adlı karakterleri yönettiğimiz oyunda banka soygunlarına karışacak, şehirdeki mafya ile uğraşacak ve birbirinden farklı şuçlara karışacağız. Grafiksel olarak bu neslin standartlarını zorlayan GTA V gerçekçi bir atmofer ile karşımıza çıkıyor.

Grand Theft Auto V. Bu isim, arkasında çok büyük ve köklü bir tarihe, üzerine sayfalarca tezler yazılabilecek bir milada sahip. Peki ama ben bununla ilgili ne yazabilirim? GTA V ile ilgili size ne anlatabilirim? Hayır, o kadar çok anlatacak şey var ki GTA V ile ilgili, Los Santos’a dair, şimdiden yaşadığım o kadar çok hikayem var ki sizlere yazıp çizebileceğim, bazılarını unutmaya başladım bile.

GTA V, sadece birbirinden ayrı üç karakterin değil, bir şehrin hikayesi. Los Santos’un dört bir yanında, o kadar fazla ağaç devriliyor ki, bunun farkında olduğunuz zamanlar farkında olmadığınız zamanların sadece yüzde beşine denk geliyor. Bazı şeyler sizin kontrolünüzde gelişiyorken, bazılarını asla bilemiyorsunuz. Sebebi ise çok basit, oyunun üç adet ana karakteri var, bu üç karakterin kendi davranışları, rutinleri, yaşamları, tanıdıkları, sosyal çevreleri, hobileri ve yetenekleri var. Bu kutsal üçleme sistemi, oyunun hikayesinin bir örümcek ağı gibi farklı noktalarda dağılıp farklı noktalarda tekrar birleşmesini sağlıyor.

Peki ama bu üç meymenetsiz adamı bir araya getiren ortak nokta nedir? Franklin, Trevor ve Michael neden bu oyunun eksenini oluşturuyor?

"Mutluluğu ve huzuru ise silahların patlama anlarının arasında çöken 5 saniyelik sessizliklerde buldum, benim adım Michael De Santa ve hayatımda kimseyi sevmedim."

Aslına bakarsanız, karakterler arasında birbiri ile geçmişe sahip olanlar Trevor ve Michael. Oyunun başında görebileceğiniz fakat benim size burada hikayeyi rezil etmemek açısından anlatmayacağım bir "tarihleri" var.

Şunu baştan söyleyeyim, ben size oyunun hikayesiyle ilgili neyin ne olduğunu burada anlatmamaya gayret edeceğim, çünkü sizin oynayışınıza göre, öğrenebileceğiniz şeyler veya öğrenmeyeceğiniz şeyler değişecek, kiminle ne kadar vakit geçirdiğinize bağlı olarak, kıyıdan köşeden, karakterlerin geçmişlerine veya görüşlerine dair şeyler öğrenebiliyorsunuz, bunlar her birine dair ufak fikirler edinmenize sebep oluyor. Mesela Michael 9 sene önce yaşadıklarından sonra neden suç dünyasına geri dönmeye karar veriyor? Franklin neden bu kadar hırslı? Trevor neden bu kadar…sorunlu? Bunların hepsini oyun size veriyor, sadece bakmanız gereken yerleri bilmeniz gerekiyor.

[Resim: Ci99Fp1.png]

[Resim: hL9ij3E.jpg]
[Resim: lBWKe62.jpg]
[Resim: jB1S6oN.jpg]
[Resim: 0iep2aQ.jpg]
[Resim: g0Hln0z.jpg]
[Resim: 8eREzoB.png]
Bu oyunu oynamak için Xbox'da LT 3.0 (XGD3 / 15574) güncellemesi olması gerekmektedir.

[Resim: 7a2BWh3.png]

İndirmek İçin "TORRENT INDIR veya DOSYA INDIR" Yazılı Resimlere Tıklayınız.
15.07.16

[Resim: 2yzfloz.jpg]


Anahtar Kelimeler

Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent indir, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent Videosu, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent online izle, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent Bedava indir, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent Yükle, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent Hakkında, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent nedir, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent Free indir, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent oyunu, Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent download


Bu Konudaki Yorumlar
Grand Theft Auto (GTA) V - [XBOX360] - [QUACK] - Zamunda Hızlı Torrent - V-JasonS - 13.10.2013, Saat:14:36

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 19.02.2017, Saat: 21:37