TÜRKİYE CANIM FEDA
Zamunda Torrent - Torrent Oyun İndir -Zamunda Film Dizi Program
Bilgi? Dizi Film Herşeyi Sınırsız İndir Ömür Boyu VİP Üye Olun Ayrıcalığı Yaşayın ["TIKLAYIN.."]
Yetkili alımları.! Sitemizde Yetkili Olmak İster Misiniz ? . ["TIKLAYIN.."]
Dizi Sitemiz Açılmıştır.! Dizi Sitemize Hepinizi Bekleriz. . ["Dizi İzlemek İçin Tıkla.."]
Dikkat! Site Hakkında Tüm İstekleriniz ? .["TIKLAYIN.."]

BetVigo
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent
YeNiAy
#1
[Resim: 4iXJr0O.png]

[Resim: NG4ts3k.png]
Call of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent İndir

[Resim: CKPLJ7s.png]
Boyut: 16.28 GB

[Resim: CjFMkbe.png]
Sayı olarak üstünler, silah olarak üstünler, ama güç olarak üstün değiller.

Call of Duty: Ghosts'a hoşgeldiniz. Eğlence sektörünün sahip olduğu en büyük markalardan birinin attığı bu sıradışı adıma... Call of Duty markasının açtığı bu yeni sayfada oyuncular özgürlüğü ya da hakları için değil, hayatta kalmak için savaşan, sakat kalmış bir ulusun tarafındalar.

Büyük çaplı bir yıkımın 10 yıl sonrasında ülkenin sınırları ve küresel güçlerin dengesi sonsuza kadar değişmiştir. Artık bir süper güç değildir, ekonomisi ve devleti kül olmuştur, ülkenin bir zamanlar kudretli olan ordusu tamamen dağılmamak için mücadele vermektedir.

Ülkenin Özel Operasyon güçlerinden geriye kalan, "Ghosts" olarak bilinen gizemli bir grup, teknolojik olarak üstün durumdaki yeni bir küresel güç ile savaşmaktadır.

Call of Duty evreninin gerçekleştirdiği bu cesur atılım, saniyede 60 frame hızını ve akıcılığını korurken üstün derecede performans sağlayan yeni nesil grafik motorunun gücünü de arkasına almakta.

Öne çıkan özellikler:

Yeni nesil grafik motoru: Call of Duty'nin yeni nesil grafik motoru görülmemiş derecede bir yenilik getirmekte ve Call of Duty hayranlarının beklentilerini karşılayıp yeniden tanımlayacak güçte.

Yeni bir Call of Duty evreni: Markanın tarihinde ilk defa oyuncular hem sayı olarak hem silah olarak düşük seviyedeki Call of Duty: Ghosts rolüne girecekler ve son derece kişisel bir anlatımla birlikte düşmüş bir ulusu yeniden ayağa kaldırmak için savaşacaklar.

Multiplayer'da yeni nesil: Yeni nesil grafik motorunun gücünü arkasına alan Call of Duty: Ghosts, markanın simgelerinden olan multiplayer tecrübesini baştan tanımlamakta. Dinamik haritalar depremlerden, sellerden ve kullanıcılar tarafından meydana getirilen diğer olaylardan etkilenmekte ve her savaşın akışı ve stratejisi temelden değiştirmekte. Ayrıca eşi benzeri olmayan karakter kişiselleştirmeleri sayesinde oyuncular askerlerinin nasıl görüneceği konusunda tam bir kontrole sahip.

[Resim: Ci99Fp1.png]

[Resim: WTxlG8n.png]
[Resim: UYOWPMR.jpg]
[Resim: LNXZ3cW.jpg]
[Resim: d5YDWlQ.jpg]

[Resim: 7a2BWh3.png]

İndirmek İçin "TORRENT INDIR veya DOSYA INDIR" Yazılı Resimlere Tıklayınız.
[Resim: z2bzl.jpg]

Youtube kanalım için ->TIKLA<-
FireFox
#2
Sağol Güzel Oyun PC Nezaman Cikar
Eşler Aranıyorda Kalıyorsa TIKLAYINIZ
[Resim: msb9c.png]
YeNiAy
#3
5 Kasım'da oyun çıkacak gözüküyor.
[Resim: z2bzl.jpg]

Youtube kanalım için ->TIKLA<-


Anahtar Kelimeler

Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent indir, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent Videosu, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent online izle, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent Bedava indir, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent Yükle, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent Hakkında, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent nedir, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent Free indir, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent oyunu, Call Of Duty: Ghosts - [XBOX360] - [POWER] - Zamunda Hızlı Torrent download


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 24.02.2017, Saat: 22:27